-10%

Окуляри комп'ютерні + футляр. Окуляри для комп'ютера стильна овальна оправа
399 ₴
359 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол-футляр для окулярів в подарунок.
Blue Block - Полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від випромінювання блакитного спектру, з захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп’ютерні окуляри рекомендують людям будь - якого віку, коли вони працюють за комп’ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих від опромінення монітора у ультрафіолетовій та фіолетовій частині спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи комп’ютерних окулярів залежить від стану комфорту.
Матеріал лінзи: Полімер
Вправа: Пластик
Ширина очок 144мм
| Висота лінз | 43 мм |
| Ширина лінз | 67 мм |
| Ширина носового містка | 17 мм |
| Довжина завушника | 144 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Ширина лінзи | 67 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 144 мм |
| Вага | 11 г |
| Діоптрія | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴





