
Окуляри для комп'ютера унісекс+ футляр. Очки з захистом від синього світла, Blue Block
449 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Якісний футляр у подарунок.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектру, із захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій та фіолетово-синій частині спектру, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням даних комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально і залежить від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина 139 мм
Висота лінз 33 мм
Ширина лінз 52 мм
Ширина носового містка 18 мм.
Довжина завушника 138 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Різні кольори |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 33 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Вага | 20 г |
| Діоптрія | 0 |
- Ціна: 449 ₴




