
Окуляри для комп'ютера світла оправа + футляр . Окуляри комп'ютерні Blue Block
449 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Футляр у подарунок.
Окуляри з 0 діоптріями, світла оправа + металеві дужки.
Blue Block - Полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від випромінювання блакитного спектру, з захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп’ютерні окуляри рекомендують людям будь - якого віку, коли вони працюють за комп’ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих від опромінення монітора у ультрафіолетовій та фіолетовій частині спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи комп’ютерних окулярів залежить від стану комфорту.
Матеріал лінзи: Полімер
Вправа: Пластик + метал
Ширина окулярів 130 мм
| Висота лінз | 50 мм |
| Ширина лінз | 55 мм |
| Ширина носового містка | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Різні кольори |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 18 г |
| Діоптрія | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



