
Окуляри сонцезахисні+ футляр чорна оправа
399 ₴
- В наявності
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Безсумнівно, перше, що впадає у вічі, коли ви бачите людину в ідеально підібраному "образі" чи стилі — це сонцезахисні окуляри. Відповідна пара сонцезахисних окулярів здатна додати блиску будь-якому образу та стилю.
Матеріал лінзи: полімер
Матеріал оправи: пластик
Ширина окулярів: 146 мм
Висота лінз: 54 мм
Ширина лінз: 55 мм
Ширина носового містка: 18мм
Довжина завушника: 140 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Виробник | Без бренду |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 54 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





