
Окуляри комп'ютерні+ футляр. Окуляри для комп'ютера стильні. Очки з захистом від синього світла, Blue Block
459 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Blue Block - Полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від випромінювання блакитного спектру, з захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп’ютерні окуляри рекомендують людям будь - якого віку, коли вони працюють за комп’ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих від опромінення монітора у ультрафіолетовій та фіолетовій частині спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи комп’ютерних окулярів залежить від стану комфорту.
Матеріал лінзи: Полімер
Вправа: Пластик
Ширина очок 142 мм
| Висота лінз | 48 мм |
| Ширина лінз | 54 мм |
| Ширина носового містка | 14 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Колір | Чорний |
| Міст | 14 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 г |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴






