
Окуляри комп'ютерні дитячі + ФУТЛЯР у подарунок! Окуляри дитячі для комп'ютера із захистом від синього світла
369 ₴
- Нет в наличии
- +380 (93) 433-26-83Анастасия
Окуляри з силіконовими дужками, що унеможливлює їх поломку.
У подарунок до окулярів йде силіконовий футляр (див. 2 фото), забарвлення відправляється рандомно.
Підходять на дитину 4-10 років.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина окулярів 124 мм
Висота лінз 41 мм
Ширина лінз 50 мм
Ширина носового містка 18 мм
Довжина завушника 128 мм.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектру, із захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій та фіолетово-синій частині спектру, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням даних комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально і залежить від стану комфортності.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 19 г |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Унисекс |
| Общая ширина | 124 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип оправы | Ободковые |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Высота линзы | 41 мм |
| Длина заушника | 128 мм |
| Мост | 18 мм |
- Цена: 369 ₴



