
Окуляри для комп'ютера + футляр. Окуляри із захистом від синього світла із сірою оправою Blue Block
369 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
У подарунок до окулярів йде футляр (див. 2 фото). Колір футляра відправляється рандомно (чорний чи білий)
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектра, із захистом від електромагнітного випромінювання й УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій і фіолетово-синій частині спектра, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням цих комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально та залежить тільки від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина окулярів 142 мм
| Висота лінз | 48 мм |
| Ширина лінз | 51 мм |
| Ширина носового містка | 20 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 369 ₴



