
Окуляри для комп'ютера з чорною металевою правою. Окуляри із захистом від синього світла, Blue Block
349 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Футляр до комплекту не входить.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектра, із захистом від електромагнітного випромінювання й УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій і фіолетово-синій частині спектра, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням цих комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально та залежить тільки від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Метал
Ширина окулярів 140 мм
| Висота лінз | 31 мм |
| Ширина лінз | 55 мм |
| Ширина носового містка | 18 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 31 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



