
Окуляри для комп'ютера+ футляр. Окуляри комп'ютерні оправа чорна металева Blue Block
479 ₴
429 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Окуляри без діоптрій
Якісний футляр у подарунок
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектра, із захистом від електромагнітного випромінювання й УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій і фіолетово-синій частині спектра, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням цих комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально та залежить тільки від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Метал
Ширина окулярів 138 мм
| Висота лінз | 50 мм |
| Ширина лінз | 54 мм |
| Ширина носового містка | 19 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Різні кольори |
| Мінімальна оптична сила | 0 дптр |
| Максимальна оптична сила | 0 дптр |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Вага | 30 г |
| Діоптрія | 0 |
- Ціна: 429 ₴



