В такому стильному органайзері зручно переносити приладдя аквагримерам, візажистам, майстрам манікюру та будь яким іншим майстрам б'юті індустрії
Дуже містка сумка, укомплектована чотирма розсувними полицями та основним відсіком. Є ручка-ремінь для носіння через плече.
Органайзер водонепроникний.
Розміри вказані на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Довжина: | 28 мм |
| Розмір | Великий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




