
Окуляри комп'ютерні універсальні + футляр. Окуляри для комп'ютера стильна оправа
449 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Чохол-футляр для окулярів в подарунок.
Blue Block - Полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від випромінювання блакитного спектру, з захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп’ютерні окуляри рекомендують людям будь - якого віку, коли вони працюють за комп’ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих від опромінення монітора у ультрафіолетовій та фіолетовій частині спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи комп’ютерних окулярів залежить від стану комфорту.
Матеріал лінзи: Полімер
Вправа: метал
Ширина очок 140 мм
| Висота лінз | 47 мм |
| Ширина лінз | 50 мм |
| Ширина носового містка | 22 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Міст | 22 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Вага | 14 г |
| Діоптрія | 0 |
- Ціна: 449 ₴



