
Дитячий творчий набір для виготовлення браслетів "Чарівний Єдиноріг"
469 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 882-91-51
Відділ продажу- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір "Чарівний Єдиноріг" стане чудовим подарунком для дитини, сприяє розвитку творчих здібностей та моторики у дітей. Опис набору:
- 56 намистин - діти можуть вибирати розмір, форму та кольори, щоб прикрасити свої браслети за своїм смаком
- 2 браслети
- 1 шнуркочок-підвіска
Набір поставляється в гарній упаковці, яка дозволяє зберігати всі матеріали разом і з легкістю брати їх з собою в подорожі або на відпочинок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Princess |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴




