Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Безсумнівно, перше, що впадає у вічі, коли ви бачите людину в ідеально підібраному "образі" чи стилі — це сонцезахисні окуляри. Відповідна пара сонцезахисних окулярів здатна додати блиску будь-якому образу та стилю.
Матеріал лінзи: полімер
Матеріал оправи: пластик
Ширина окулярів: 143 мм
Висота лінз: 59 мм
Ширина лінз: 64 мм
Ширина носового містка: 14 мм
Довжина завушника: 140 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Виробник | Без бренду |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 59 мм |
| Міст | 14 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴




