Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Стильна універсальна модель підходить практично під кожен тип обличчя.
Безсумнівно, перше, що впадає у вічі, коли ви бачите людину в ідеально підібраному "образі" чи стилі — це сонцезахисні окуляри. Відповідна пара сонцезахисних окулярів здатна додати блиску будь-якому образу та стилю.
Матеріал лінзи: полімер
Матеріал оправи: пластик
Ширина окулярів: 147 мм
Висота лінз: 50 мм
Ширина лінз: 57 мм
Ширина носового містка: 17 мм
Довжина завушника: 138 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Білий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Виробник | Без бренду |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴





