
Окуляри стильні з чорною оправою. Окуляри із захистом від синього світла, Blue Block. Окуляри іміджеві
399 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Якісний футляр у подарунок
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектру, із захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій та фіолетово-синій частині спектру, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням даних комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально і залежить від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина очок 142 мм
Висота лінз 48 мм
Ширина лінз 51 мм
Ширина носового містка 20 мм
Довжина завушника 140 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 399 ₴







