
Окуляри комп'ютерні дитячі + ФУТЛЯР у подарунок! Окуляри дитячі для комп'ютера із захистом від синього світла
369 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Окуляри з силіконовими дужками, що унеможливлює їх поломку.
У подарунок до окулярів йде силіконовий футляр (див. 2 фото), забарвлення відправляється рандомно.
Підходять на дитину 4-10 років.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина окулярів 124 мм
Висота лінз 41 мм
Ширина лінз 50 мм
Ширина носового містка 18 мм
Довжина завушника 128 мм.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектру, із захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій та фіолетово-синій частині спектру, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням даних комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально і залежить від стану комфортності.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 19 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Загальна ширина | 124 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Довжина завушника | 128 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 369 ₴



