
Окуляри комп'ютерні дитячі + ФУТЛЯР у подарунок! Окуляри дитячі для комп'ютера
400 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Окуляри з силіконовими дужками, які згинаються на 360 градусів, що унеможливлює їх поломку.
У подарунок до окулярів йде силіконовий футляр (див. 2 фото), забарвлення відправляється рандомно.
Підходять на дитину 4-11 років.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина окулярів 138 мм
Висота лінз 38 мм
Ширина лінз 48 мм
Ширина носового містка 16 мм
Довжина завушника 137 мм.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектру, із захистом від електромагнітного випромінювання та УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій та фіолетово-синій частині спектру, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням даних комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально і залежить від стану комфортності.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Колір | Синій |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 16 мм |
- Ціна: 400 ₴





