Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Фотохромні окуляри — це різновид оптичних виробів, лінзи в яких змінюють колір залежно від сонячного світла. Чим яскравіше та сильніше світить сонце, тим темнішими будуть лінзи, щоб надійніше захищати очі від ультрафіолету та робити перебування на вулиці комфортним. У приміщенні вони автоматично стають прозорими.
Фотохромні лінзи не затемняються в заскленому приміщенні, оскільки скло не пропускає ультрафіолет, тому фотохромні окуляри також «не діють» в автомобілі.
Комп’ютерні окуляри рекомендують людям будь - якого віку, коли вони працюють за комп’ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих від опромінення монітора у ультрафіолетовій та фіолетовій частині спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи комп’ютерних окулярів залежить від стану комфорту.
Матеріал лінзи: Полімер
Вправа: Пластик
Ширина очок 140 мм
| Висота лінз | 50 мм |
| Ширина лінз | 64 мм |
| Ширина носового містка | 13 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Форма | Метелик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Міст | 13 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | New visual |
- Ціна: 419 ₴







