
Окуляри для комп'ютера+ футляр. Комп'ютерні окуляри чорна оправа та дерев'яні дужки Blue Block UV400
499 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 433-26-83Відділ продажу
Футляр у комплекті (див.2 фото), колір футляра відправляється рандомно.
Модель унісекс, має дуже стильний вигляд.
Blue Block — полімерні лінзи з інноваційним фільтром захисту від променів синього спектра, із захистом від електромагнітного випромінювання й УФ.
Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку під час тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри для комп'ютера призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій і фіолетово-синій частині спектра, вплив яких посилюється під час використання освітлення люмінесцентних ламп. Тривалість роботи із застосуванням цих комп'ютерних окулярів контролюється індивідуально та залежить тільки від стану комфортності.
Матеріал лінзи: Полімер
Матеріал оправи: Пластик
Ширина окулярів 144 мм
| Висота лінз | 49 мм |
| Ширина лінз | 57 мм |
| Ширина носового містка | 18 мм |
| Довжина завушника | 148 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Міст | 18 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 148 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 г |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 499 ₴



